TULOKSET JA TILASTOT
OTTELULISTAT
10 MIN
PELIKIELLOT
PÖRSSIMAALIVAHDIT
FARMIPELAAJAT
TUOMARIT
OTTELULISTAT
Kausi:
- Valitse -
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
2022-2023
2023-2024
- Valitse -
Helsingin Kaukalopallo
Kuukausi:
- Kaikki -
2023 heinäkuu
2023 elokuu
2023 syyskuu
2023 lokakuu
2023 marraskuu
2023 joulukuu
2024 tammikuu
2024 helmikuu
2024 maaliskuu
2024 huhtikuu
2024 toukokuu
2024 kesäkuu
Pelipaikka:
- Kaikki -
Espoonlahti 1
Espoonlahti 2
Helsinki 1
Helsinki 2
Hernesaari 1
Hernesaari 2
Hyrylä 1
Hyvinkää 1
Kaarela 2
Kauniainen
Kirkkonummi
Klaukkala 2
Konala 1
Laaksolahti harj.halli
Leppävaara warrior areena
Lohja
Malmi 1
Malmi 2
Malmi 3
Mäntsälä
Matinkylä 1
Myllypuro 1
Myllypuro 2
Myyrmäki 1
Myyrmäki 2
Nummela 1
Nummela 2
Oulunkylä
Paloheinä 1
Paloheinä 2
Pirkkola 1
Pirkkola 2
Porvoo 1
Porvoo 2
Salmisaari 1
Sipoo
Tapiolan harj.halli
Tikkurila 1
Tuomari:
- Kaikki -
Antikainen Marko
Bäckström Miikka
Bergström Tom
Eväkoski Jarno
Hannukainen Samu
Henttonen Jarkko
Holmberg Kristian
Hukka Pauli
Hyväri Tero
Isokoski Kimmo
Jäkkö Marko
Lehtonen Ari
Lintula Olli-Pekka
Niemensivu Tapio
Ottelusiirrossa Ottelusiirrossa
Päivikkö Mikko
Pirttinen Pauli
Pursiainen Juha
Rosvall Tom
Säteri Jussi
Schuravleff Tony
Silvast Juha
Suopajärvi Teemu
Törnqvist Dick
Valve Santeri
Viita Olli
Virtanen Timo
2024 huhtikuun ottelulista - Alue : Helsingin Kaukalopallo
Alla näkyvät ottelut kalenteriin (.ics)
ID / Pöytäkirja
PVM
Paikka
Peliaika
Sarja
Lohko
Otsikko
Koti
Vieras
Tuomari 1
Tuomari 2
20601
Ma 01.04.2024
Hernesaari 1
21:00
III-divisioona
A-lohko
Team Bankers
Köyhät Ritarit
Lehtonen Ari
Silvast Juha
21143
Ma 01.04.2024
Hernesaari 2
21:15
V-divisioona
A-lohko
BG-86
R.O.U.
Viita Olli
21058
Ma 01.04.2024
Klaukkala 2
21:30
IV-divisioona
A-lohko
Seven Brothers
SBS Kings
Eväkoski Jarno
Säteri Jussi
21057
Ma 01.04.2024
Kaarela 2
21:15
IV-divisioona
A-lohko
Kaustick Team & KaSa
FlyDi
Pirttinen Pauli
Niemensivu Tapio
20602
Ti 02.04.2024
Myllypuro 2
21:30
III-divisioona
A-lohko
Hooks-Jallu
Supermiehet
Lehtonen Ari
Niemensivu Tapio
20925
Ti 02.04.2024
Paloheinä 2
21:45
II-divisoona
A-lohko
PitKi 1
Etä-Muki
Hyväri Tero
Valve Santeri
21059
Ti 02.04.2024
Malmi 2
21:30
IV-divisioona
A-lohko
Bewe Four
Marjanpoimijat
Säteri Jussi
Viita Olli
21060
Ke 03.04.2024
Hernesaari 2
19:45
IV-divisioona
A-lohko
Helsingin Laatuliikkujat
Pallo-Hukat
Lehtonen Ari
Silvast Juha
21533
Ke 03.04.2024
Kirkkonummi
19:45
IK-50 Alempi
A-lohko
G-Team 50
Seven Brothers-50
Bäckström Miikka
21604
Ke 03.04.2024
Paloheinä 2
06:45
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
HYKS
TellBalls
Virtanen Timo
21334
Ke 03.04.2024
Paloheinä 2
21:15
V-divisioona
A-lohko
Pirkkolan Sudet
Korson Pallo II
Niemensivu Tapio
21598
To 04.04.2024
Myllypuro 1
07:00
Aamuliiga Ylempi
A-lohko
Nordea
PiTKi-aamu
Lintula Olli-Pekka
21311
To 04.04.2024
Myllypuro 2
21:30
IK-55
A-lohko
Töölön Vesa-55
Pegasos-55
Jäkkö Marko
20970
To 04.04.2024
Porvoo 1
21:00
II-divisoona
A-lohko
Tolkis Bollklubb
Farmi
Holmberg Kristian
Törnqvist Dick
20922
Pe 05.04.2024
Pirkkola 1
21:30
I-divisioona
A-lohko
Coyotes
RB Fireball
20858
Su 07.04.2024
Hernesaari 1
16:30
IK-40
A-lohko
SP
FC Atlant-40
Lintula Olli-Pekka
21148
Su 07.04.2024
Hernesaari 1
17:45
V-divisioona
A-lohko
Alapään Karvaajat
Pirkkolan Sudet
Lintula Olli-Pekka
21573
Su 07.04.2024
Hyvinkää 1
21:00
IK-50 Ylempi
A-lohko
Power Bandy 50
Pallokerho-50
Eväkoski Jarno
21536
Su 07.04.2024
Lohja
19:00
IK-50 Alempi
A-lohko
Lohjan Pelitoverit-50
G-Team 50
Virtanen Timo
20978
Su 07.04.2024
Myllypuro 1
20:45
II-divisoona
A-lohko
Farmi
MyPS
Pirttinen Pauli
Säteri Jussi
20603
Su 07.04.2024
Salmisaari 1
18:00
III-divisioona
A-lohko
Rapo
Team Bankers
Silvast Juha
Niemensivu Tapio
21312
Ma 08.04.2024
Espoonlahti 1
21:45
IK-55
A-lohko
Pallokerho-55
Kaukis Gurut 55
Valve Santeri
21066
Ma 08.04.2024
Hernesaari 1
21:00
IV-divisioona
A-lohko
SBS Kings
Bewe Four
Schuravleff Tony
Viita Olli
21083
Ma 08.04.2024
Hernesaari 2
21:15
V-divisioona
A-lohko
BG-86
Helsingin Hokkarit
Jäkkö Marko
20604
Ma 08.04.2024
Nummela 2
18:15
III-divisioona
A-lohko
Nummela-89
Jyllääjät
Eväkoski Jarno
Säteri Jussi
20979
Ma 08.04.2024
Porvoo 1
21:00
II-divisoona
A-lohko
Tolkis Bollklubb
Tapanilan Erä
21061
Ma 08.04.2024
Klaukkala 2
21:30
IV-divisioona
A-lohko
Seven Brothers
FlyDi
Hyväri Tero
Lintula Olli-Pekka
20856
Ma 08.04.2024
Kaarela 2
21:15
IK-40
A-lohko
Riskiryhmä-40
Farmi Old Timers
Niemensivu Tapio
21576
Ti 09.04.2024
Myllypuro 2
21:30
IK-50 Ylempi
A-lohko
Hooks GT
Pallokerho-50
Niemensivu Tapio
21605
Ti 09.04.2024
Paloheinä 2
07:00
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
Hartela Stars
HYKS
Viita Olli
20918
Ti 09.04.2024
Paloheinä 2
21:45
I-divisioona
A-lohko
Bewe Hä
Oulunkylän Ducks
Hyväri Tero
Pirttinen Pauli
21511
Ti 09.04.2024
Malmi 2
21:30
IK-50 Alempi
A-lohko
Päämajan Pallo-50
Lippis-78/50
Viita Olli
20967
Ke 10.04.2024
Hernesaari 2
19:45
II-divisoona
A-lohko
Tapanilan Erä
Farmi
Jäkkö Marko
Silvast Juha
21313
Ke 10.04.2024
Kirkkonummi
19:45
IK-55
A-lohko
Hooks IPA
G-Team 55
Bäckström Miikka
21606
Ke 10.04.2024
Myyrmäki 1
07:15
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
Thermo Fisher
Vaisala
Virtanen Timo
21062
Ke 10.04.2024
Paloheinä 2
21:15
IV-divisioona
A-lohko
Kaustick Team & KaSa
Marjanpoimijat
Säteri Jussi
Viita Olli
20797
To 11.04.2024
Espoonlahti 1
21:30
IK-40
A-lohko
City Horo-40
Dirty Dozen-40
Hyväri Tero
21599
To 11.04.2024
Myllypuro 1
07:00
Aamuliiga Ylempi
A-lohko
PiTKi-aamu
Erä Aamu
Lintula Olli-Pekka
21330
Pe 12.04.2024
Espoonlahti 1
21:30
V-divisioona
A-lohko
Pallokerho 2
Alapään Karvaajat
Valve Santeri
21145
Pe 12.04.2024
Myllypuro 1
20:45
V-divisioona
A-lohko
Helsingin Hokkarit
Pirkkolan Sudet
Viita Olli
20919
Pe 12.04.2024
Pirkkola 1
21:30
I-divisioona
A-lohko
Coyotes
Hamarin Elo
Antikainen Marko
Pirttinen Pauli
21535
Su 14.04.2024
Hernesaari 1
16:30
IK-50 Alempi
A-lohko
Lippis-78/50
Seven Brothers-50
Lehtonen Ari
20920
Su 14.04.2024
Hernesaari 1
17:45
I-divisioona
A-lohko
Oulunkylän Ducks
RB Fireball
Antikainen Marko
Lehtonen Ari
20857
Su 14.04.2024
Paloheinä 2
20:45
IK-40
A-lohko
Pallokerho-40
Dirty Dozen-40
Antikainen Marko
21577
Ma 15.04.2024
Espoonlahti 1
21:45
IK-50 Ylempi
A-lohko
Pallokerho-50
Dirty Dozen-50
Silvast Juha
20605
Ma 15.04.2024
Hernesaari 1
21:00
III-divisioona
A-lohko
Köyhät Ritarit
Supermiehet
Jäkkö Marko
Niemensivu Tapio
20980
Ma 15.04.2024
Porvoo 1
21:00
II-divisoona
A-lohko
Tolkis Bollklubb
PitKi 1
Hukka Pauli
Törnqvist Dick
20929
Ma 15.04.2024
Kaarela 2
21:15
II-divisoona
A-lohko
Tapanilan Erä
Etä-Muki
Hyväri Tero
Eväkoski Jarno
21578
Ti 16.04.2024
Myllypuro 2
21:30
IK-50 Ylempi
A-lohko
Hooks GT
Power Bandy 50
Jäkkö Marko
20867
Ti 16.04.2024
Paloheinä 2
21:45
I-divisioona
A-lohko
RB Fireball
Hamarin Elo
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21147
Ti 16.04.2024
Malmi 2
21:30
V-divisioona
A-lohko
R.O.U.
Korson Pallo II
Lehtonen Ari
21512
Ke 17.04.2024
Hernesaari 2
19:45
IK-50 Alempi
A-lohko
Pegasos-50
Lohjan Pelitoverit-50
Lehtonen Ari
21309
Ke 17.04.2024
Kirkkonummi
19:45
IK-55
A-lohko
Töölön Vesa-55
G-Team 55
Bäckström Miikka
21608
Ke 17.04.2024
Myyrmäki 1
07:15
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
Vaisala
TellBalls
Virtanen Timo
20897
Ke 17.04.2024
Pirkkola 1
21:30
I-divisioona
A-lohko
Coyotes
Oulunkylän Ducks
Pirttinen Pauli
Valve Santeri
21595
To 18.04.2024
Myllypuro 1
07:00
Aamuliiga Ylempi
A-lohko
PiTKi-aamu
Nordea
Lintula Olli-Pekka
21314
To 18.04.2024
Myllypuro 2
21:30
IK-55
A-lohko
Töölön Vesa-55
Pallokerho-55
Niemensivu Tapio
20855
Pe 19.04.2024
Espoonlahti 1
21:30
IK-40
A-lohko
Pallokerho-40
SP
Lintula Olli-Pekka
21315
Pe 19.04.2024
Myllypuro 1
20:45
IK-55
A-lohko
Kaukis Gurut 55
Pegasos-55
Silvast Juha
20889
Su 21.04.2024
Hernesaari 1
16:30
I-divisioona
A-lohko
Oulunkylän Ducks
City Horo
Antikainen Marko
Lehtonen Ari
21316
Su 21.04.2024
Hernesaari 1
17:45
V-divisioona
A-lohko
Alapään Karvaajat
Korson Pallo II
Lehtonen Ari
21575
Su 21.04.2024
Hyvinkää 1
20:00
IK-50 Ylempi
A-lohko
Power Bandy 50
Dirty Dozen-50
Eväkoski Jarno
20981
Su 21.04.2024
Myllypuro 1
20:45
II-divisoona
A-lohko
Farmi
Etä-Muki
Jäkkö Marko
Pirttinen Pauli
21065
Su 21.04.2024
Salmisaari 1
18:00
IV-divisioona
A-lohko
Pallo-Hukat
Kaustick Team & KaSa
Lintula Olli-Pekka
Niemensivu Tapio
21141
Ma 22.04.2024
Espoonlahti 1
21:45
V-divisioona
A-lohko
Pallokerho 2
Alapään Karvaajat
Schuravleff Tony
21636
Ma 22.04.2024
Hernesaari 1
21:00
IK-55
Välierä
Välierä
Töölön Vesa-55
G-Team 55
Antikainen Marko
21634
Ma 22.04.2024
Kaarela 2
21:10
IK-40
Välierä
Välierä
Riskiryhmä-40
City Horo-40
Hyväri Tero
20859
Ma 22.04.2024
Kaarela 2
21:15
IK-40
A-lohko
Riskiryhmä-40
City Horo-40
Hyväri Tero
21633
Ti 23.04.2024
Myllypuro 2
21:30
IK-55
Välierä
Välierä
Hooks IPA
Pegasos-55
Niemensivu Tapio
21607
Ti 23.04.2024
Paloheinä 2
07:00
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
Thermo Fisher
Hartela Stars
Viita Olli
20921
Ti 23.04.2024
Paloheinä 2
21:45
I-divisioona
A-lohko
Bewe Hä
Pallokerho 1
Hyväri Tero
Valve Santeri
21514
Ti 23.04.2024
Malmi 2
21:30
IK-50 Alempi
A-lohko
Päämajan Pallo-50
Lohjan Pelitoverit-50
Henttonen Jarkko
21609
Ke 24.04.2024
Paloheinä 2
06:45
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
HYKS
Thermo Fisher
Virtanen Timo
20854
Ke 24.04.2024
Paloheinä 2
21:15
IK-40
A-lohko
City Horo-40
Farmi Old Timers
Lehtonen Ari
20839
To 25.04.2024
Espoonlahti 1
21:30
IK-40
A-lohko
City Horo-40
SP
Hyväri Tero
21610
To 25.04.2024
Kauniainen
07:00
Aamuliiga Alempi
A-Lohko
TellBalls
Hartela Stars
Lintula Olli-Pekka
21600
To 25.04.2024
Myllypuro 1
07:00
Aamuliiga Ylempi
A-lohko
Erä Aamu
Nordea
Eväkoski Jarno
21635
To 25.04.2024
Porvoo 1
21:00
IK-40
Välierä
Välierä
FC Atlant-40
Pallokerho-40
Holmberg Kristian
21144
Pe 26.04.2024
Espoonlahti 1
21:30
V-divisioona
A-lohko
Pallokerho 2
Korson Pallo II
Lintula Olli-Pekka
21150
Pe 26.04.2024
Myllypuro 1
20:45
V-divisioona
A-lohko
Helsingin Hokkarit
R.O.U.
Silvast Juha
21580
La 27.04.2024
Myllypuro 2
08:00
Aamuliiga Ylempi
Aamuliiga ylempi playoff
FIN
PiTKi-aamu
Nordea
Lintula Olli-Pekka
21581
La 27.04.2024
Myllypuro 2
09:15
Aamuliiga Alempi
Aamuliiga alempi playoff
FIN
A1
A2
Lintula Olli-Pekka
21582
La 27.04.2024
Myllypuro 2
10:30
IK-40
IK 40 playoff
Pronssi
A1/A4
A2/A3
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21584
La 27.04.2024
Myllypuro 2
12:00
IK-50 Alempi
IK-50 alempi playoff
FIN
Lohjan Pelitoverit-50
Lippis-78/50
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21586
La 27.04.2024
Myllypuro 2
13:30
I-divisioona
I-div playoff
Välierä
A1
A4
Jäkkö Marko
Valve Santeri
21587
La 27.04.2024
Myllypuro 2
15:00
I-divisioona
I-div playoff
Välierä
A2
A3
Jäkkö Marko
Valve Santeri
21585
La 27.04.2024
Myllypuro 2
16:30
IK-50 Ylempi
IK-50 ylempi playoff
FIN
Hooks GT
Dirty Dozen-50
Niemensivu Tapio
Silvast Juha
21583
La 27.04.2024
Myllypuro 2
18:00
IK-40
IK 40 playoff
FIN
A1/A4
A2/A3
Niemensivu Tapio
Silvast Juha
21589
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
08:00
IK-55
IK-55 playoff
Pronssi
A1/A4
A2/A3
Valve Santeri
21590
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
09:30
IK-55
IK-55 playoff
FIN
A1/A4
A2/A3
Valve Santeri
21591
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
11:00
V-divisioona
V-div playoff
FIN
A1
A2
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21592
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
12:30
IV-divisioona
IV-div playoff
FIN
Bewe Four
Helsingin Laatuliikkujat
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21593
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
14:00
III-divisioona
III-div playoff
FIN
Rapo
Nummela-89
Jäkkö Marko
Törnqvist Dick
21594
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
15:30
II-divisoona
II-div playoff
FIN
Tolkis Bollklubb
MyPS
Antikainen Marko
Säteri Jussi
21588
Su 28.04.2024
Myllypuro 2
17:00
I-divisioona
I-div playoff
FIN
A1/A4
A2/A3
Jäkkö Marko
Törnqvist Dick