TULOKSET JA TILASTOT
OTTELULISTAT
10 MIN
PELIKIELLOT
PÖRSSIMAALIVAHDIT
FARMIPELAAJAT
TUOMARIT
Pörssimaalivahdit
- Valitse -
Helsingin Kaukalopallo
Helsingin Kaukalopallo
Pelaaja
Joukkue
Sarja
Syntymävuosi
Puhelin
Sähköposti
Sarjatoivomus
Muut toiveet
Esteet
Ekman Juha
Coyotes
I-divisioona
1975
Kaikki käy
EI aamupelit
Tapanilan Erä
II-divisoona
Hiltunen Jarmo
Seven Brothers
IV-divisioona
1966
Kaikki käy
Vain HÄTÄ TAPAUKSISSA
Seven Brothers-50
IK-50 Alempi
PiTKi-aamu
Aamuliiga AlkusarjaA
Joensuu Mikko
FC Atlant-40
IK-40
1978
Kaikki käy
Aamupelit ei käy
Hamarin Elo
Valio-sarja
Joutsi Sasu
Pallokerho 1
I-divisioona
1979
Kaikki käy
Pallokerho-40
IK-40
Julin Mikko
Helsingin Laatuliikkujat
IV-divisioona
1965
Kaikki käy
ei aamupelejä
Lippis-78/50
IK-50 Alempi
Jääskeläinen Kimi
SBS Kings
IV-divisioona
1977
Kaikki käy
yhteydenotot tekstarilla tai sähköpostilla
Kannela Olli
Pallokerho-55
IK-55
1964
Kaikki käy
vain IKÄMIESOTTELUT ! Ei muut sarjat !!
Komu Juha-Matti
FlyDi
IV-divisioona
1981
Kaikki käy
Ei aamupelejä.
MyPS
II-divisoona
Kaustick Team & KaSa
IV-divisioona
Kärkkäinen Atso
PitKi 1
II-divisoona
1988
Kaikki käy
Lager Kai
City Horo-40
IK-40
1968
Kaikki käy
Kaukis Gurut 55
IK-55
Vaisala
Aamuliiga AlkusarjaA
City Horo
I-divisioona
Laukkanen Jukka-Pekka
Farmi Old Timers
IK-40
1972
Kaikki käy
vain ikämiespelit
Marttiin Pasi
Dirty Dozen-40
IK-40
1980
Kaikki käy
aamut ei käy
Nieminen Jussi
SP
IK-40
1968
Kaikki käy
PiTKi-aamu
Aamuliiga AlkusarjaA
Seven Brothers-50
IK-50 Alempi
PitKi 1
II-divisoona
Nummila Kari
Power Bandy 50
IK-50 Ylempi
1971
Kaikki käy
EI AAMUPELEJÄ
Riskiryhmä-40
IK-40
Rahikainen Sami
Riskiryhmä-40
IK-40
1975
Kaikki käy
Ei aamupelejä
Töölön Vesa-55
IK-55
Rapo
III-divisioona
Pallo-Hukat
IV-divisioona
Ranta Ville
Supermiehet
III-divisioona
1962
Kaikki käy
Soiramo Jesse
Tolkis Bollklubb
II-divisoona
1984
Kaikki käy
FC Atlant-40
IK-40
Hamarin Elo
Valio-sarja
Tolvanen Mika
Farmi
II-divisoona
1976
Kaikki käy
Team Bankers
III-divisioona
Turunen Tomi
Farmi
II-divisoona
1983
Kaikki käy
Itä-Helsingin/Itä-Uusimaa alueet
ei aamupelejä
Vesikko Henri
RB Fireball
I-divisioona
1981
Kaikki käy
Viippola Seppo
Hooks-Jallu
III-divisioona
1968
Kaikki käy
Marjanpoimijat
IV-divisioona
Hooks IPA
IK-55
Hooks GT
IK-50 Ylempi