Nimi | Viita Olli |
Puhelin | |
Sähköposti |
Pe 15.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Pallokerho-50 | 7 - 8 | Hooks GT | Espoonlahti 1 |
Ti 19.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 7 - 3 | Korson Pallo II | Malmi 2 |
Ke 20.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | Pirkkolan Sudet | 3 - 5 | Pallokerho 2 | Paloheinä 2 |
Pe 29.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | V-divisioona | A-lohko | Helsingin Hokkarit | 1 - 12 | Korson Pallo II | Myllypuro 1 |
Ti 03.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Bewe Four | 16 - 1 | Marjanpoimijat | Malmi 2 |
To 05.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 14 - 5 | Alapään Karvaajat | Tikkurila 1 |
Pe 06.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | Pallokerho 2 | 13 - 6 | R.O.U. | Espoonlahti 1 |
Ke 11.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaA | A-lohko | Thermo Fisher | 7 - 21 | PiTKi-aamu | Myllypuro 2 |
Su 15.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Päämajan Pallo-50 | 4 - 2 | Lippis-78/50 | Hernesaari 1 |
To 19.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 8 - 3 | Helsingin Hokkarit | Tikkurila 1 |
Ti 24.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Bewe Four | 10 - 7 | Kaustick Team & KaSa | Malmi 2 |
Ma 30.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Päämajan Pallo-50 | 2 - 9 | Lohjan Pelitoverit-50 | Hernesaari 2 |
Ke 01.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | Pirkkolan Sudet | 8 - 8 | Pallokerho 2 | Paloheinä 2 |
To 02.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 4 - 6 | BG-86 | Tikkurila 1 |
Ti 07.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaA | A-lohko | Hartela Stars | 3 - 14 | PiTKi-aamu | Paloheinä 2 |
Ma 13.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | IK-40 | A-lohko | Pallokerho-40 | 5 - 5 | Dirty Dozen-40 | Espoonlahti 1 |
Ti 14.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 11 - 10 | Helsingin Hokkarit | Malmi 2 |
Ma 20.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 4 - 3 | Pallokerho 2 | Hernesaari 2 |
Ti 21.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaA | A-lohko | Hartela Stars | 6 - 7 | Thermo Fisher | Paloheinä 2 |
Ma 27.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 7 - 5 | Seven Brothers | Hernesaari 1 |
Ti 28.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 7 - 6 | BG-86 | Malmi 2 |
To 07.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaA | A-lohko | PiTKi-aamu | 13 - 6 | Vaisala | Myllypuro 1 |
Pe 08.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | V-divisioona | A-lohko | Helsingin Hokkarit | 3 - 6 | Pallokerho 2 | Myllypuro 1 |
Ma 11.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 5 - 13 | FlyDi | Hernesaari 2 |
Ke 13.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | Pirkkolan Sudet | 8 - 10 | R.O.U. | Paloheinä 2 |
Ma 18.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 6 - 4 | Kaustick Team & KaSa | Hernesaari 1 |
Ti 19.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Bewe Four | 6 - 6 | Helsingin Laatuliikkujat | Malmi 2 |
To 28.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 6 - 8 | Helsingin Hokkarit | Tikkurila 1 |
To 04.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaB | A-lohko | Erä Aamu | 5 - 11 | PiTKi-aamu | Myllypuro 1 |
Ma 08.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 4 - 6 | R.O.U. | Hernesaari 2 |
Ti 09.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | IK-55 | A-lohko | Pegasos-55 | 6 - 4 | Pallokerho-55 | Paloheinä 2 |
Ke 10.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | Pirkkolan Sudet | 8 - 1 | Helsingin Hokkarit | Paloheinä 2 |
Ma 22.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Kaustick Team & KaSa | 5 - 18 | Bewe Four | Kaarela 2 |
Ke 24.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 10 - 4 | Marjanpoimijat | Hernesaari 2 |
To 25.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaB | A-lohko | TellBalls | 3 - 15 | PiTKi-aamu | Kauniainen |
Su 28.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Dirty Dozen-50 | 8 - 1 | Hooks GT | Paloheinä 2 |
Ma 29.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 6 - 4 | Helsingin Laatuliikkujat | Hernesaari 1 |
Ti 30.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Hooks GT | 3 - 3 | Power Bandy 50 | Myllypuro 2 |
Ke 31.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 5 - 4 | Team Bankers | Hernesaari 2 |
Su 04.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | IK-50 Alempi | A-lohko | Lohjan Pelitoverit-50 | 10 - 2 | Pegasos-50 | Lohja |
Ma 05.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 1 - 8 | Seven Brothers | Hernesaari 2 |
Ke 07.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaB | A-lohko | Thermo Fisher | 3 - 8 | TellBalls | Myllypuro 2 | |
21:15 | V-divisioona | A-lohko | Pirkkolan Sudet | 8 - 6 | R.O.U. | Paloheinä 2 |
Ti 13.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 13 - 4 | Alapään Karvaajat | Malmi 2 |
To 15.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaB | A-lohko | PiTKi-aamu | 7 - 5 | Vaisala | Myllypuro 1 |
Pe 16.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-55 | A-lohko | Pallokerho-55 | 2 - 9 | Hooks IPA | Espoonlahti 1 |
Su 18.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IK-40 | A-lohko | SP | 10 - 13 | Dirty Dozen-40 | Salmisaari 1 |
Ti 20.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 12 - 6 | Pallokerho 2 | Malmi 2 |
Ma 26.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 2 - 2 | Korson Pallo II | Hernesaari 2 |
Ti 27.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 9 - 6 | Pirkkolan Sudet | Malmi 2 |
Ke 28.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-55 | A-lohko | Kaukis Gurut 55 | 4 - 9 | G-Team 55 | Kirkkonummi |
Ma 04.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 4 - 14 | SBS Kings | Hernesaari 2 |
Ke 06.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alempi | A-lohko | G-Team 50 | 7 - 5 | Lippis-78/50 | Kirkkonummi |
Ke 13.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 2 - 10 | Köyhät Ritarit | Hernesaari 2 |
To 14.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga AlkusarjaB | A-lohko | PiTKi-aamu | 17 - 8 | Thermo Fisher | Myllypuro 1 |
Su 17.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 3 - 9 | Pallokerho-40 | Hernesaari 1 | |
17:45 | IK-50 Alempi | A-lohko | Lippis-78/50 | 10 - 0 | Lohjan Pelitoverit-50 | Hernesaari 1 |
Ti 19.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 5 - 3 | Köyhät Ritarit | Myllypuro 2 |
To 21.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 6 - 7 | Pirkkolan Sudet | Tikkurila 1 |
Su 24.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-40 | A-lohko | Dirty Dozen-40 | 10 - 6 | SP | Paloheinä 2 |
Ti 26.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga Alempi | A-Lohko | Hartela Stars | 4 - 12 | Vaisala | Paloheinä 2 |
To 28.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga Ylempi | A-lohko | Erä Aamu | 5 - 15 | PiTKi-aamu | Myllypuro 1 |
Ma 01.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 4 - 6 | R.O.U. | Hernesaari 2 |
Ti 02.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Bewe Four | 8 - 3 | Marjanpoimijat | Malmi 2 |
Ma 08.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 6 - 9 | Bewe Four | Hernesaari 1 |
Ti 09.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | Aamuliiga Alempi | A-Lohko | Hartela Stars | 8 - 7 | HYKS | Paloheinä 2 | |
21:30 | IK-50 Alempi | A-lohko | Päämajan Pallo-50 | 8 - 9 | Lippis-78/50 | Malmi 2 |
Ke 10.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Kaustick Team & KaSa | 8 - 5 | Marjanpoimijat | Paloheinä 2 |
Pe 12.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | V-divisioona | A-lohko | Helsingin Hokkarit | 8 - 10 | Pirkkolan Sudet | Myllypuro 1 |