Nimi | Lehtonen Ari |
Puhelin | |
Sähköposti |
Ma 02.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 15 - 4 | Supermiehet | Hernesaari 1 |
Su 08.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 | I-divisioona | A-lohko | Oulunkylän Ducks | 5 - 7 | City Horo | Hernesaari 1 |
Ma 09.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 1 - 6 | Hooks-Jallu | Hernesaari 1 |
Ke 25.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 5 - 5 | Team Bankers | Hernesaari 2 |
Su 29.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 15 - 4 | Marjanpoimijat | Salmisaari 1 |
Ma 30.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 2 - 9 | Kaustick Team & KaSa | Hernesaari 1 |
Su 05.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 5 - 8 | Hooks-Jallu | Salmisaari 1 |
To 09.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | I-divisioona | A-lohko | City Horo | 8 - 12 | Bewe Hä | Espoonlahti 1 |
Ma 13.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 3 - 8 | Seven Brothers | Hernesaari 2 |
Su 19.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 4 - 11 | Helsingin Laatuliikkujat | Salmisaari 1 |
Ke 22.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 5 - 6 | Rapo | Hernesaari 2 |
Su 26.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 6 - 10 | Rapo | Hernesaari 1 | |
17:45 | V-divisioona | A-lohko | Alapään Karvaajat | 6 - 8 | Korson Pallo II | Hernesaari 1 |
Ma 27.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 4 - 15 | Bewe Four | Hernesaari 2 |
Su 03.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 5 - 6 | Etä-Muki | Myllypuro 1 |
Ma 04.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 2 - 10 | Köyhät Ritarit | Hernesaari 1 |
Su 10.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 10 - 4 | Nummela-89 | Salmisaari 1 |
Ma 11.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 5 - 13 | FlyDi | Hernesaari 2 |
Ti 12.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 11 - 4 | Team Bankers | Myllypuro 2 |
Su 17.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 9 - 6 | Team Bankers | Salmisaari 1 |
Ma 18.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Seven Brothers | 2 - 2 | Marjanpoimijat | Klaukkala 2 |
Ke 03.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 2 - 9 | Nummela-89 | Hernesaari 2 |
Su 07.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 4 - 11 | City Horo-40 | Hernesaari 1 | |
17:45 | I-divisioona | A-lohko | Oulunkylän Ducks | 14 - 7 | Bewe Hä | Hernesaari 1 |
Ma 08.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 7 - 0 | Team Bankers | Hernesaari 1 |
Su 14.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IV-divisioona | A-lohko | FlyDi | 9 - 9 | Kaustick Team & KaSa | Hernesaari 1 |
Su 21.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IV-divisioona | A-lohko | FlyDi | 10 - 10 | Pallo-Hukat | Hernesaari 1 |
Ma 22.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 7 - 5 | Hooks-Jallu | Hernesaari 1 |
Ti 23.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 14 - 8 | Bewe Hä | Paloheinä 2 |
Su 28.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 16 - 4 | Jyllääjät | Salmisaari 1 |
Ma 29.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | Etä-Muki | 3 - 6 | Tolkis Bollklubb | Kaarela 2 |
Ke 31.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | MyPS | 10 - 2 | Farmi | Paloheinä 2 |
Su 04.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IK-40 | A-lohko | SP | 8 - 12 | Riskiryhmä-40 | Salmisaari 1 |
Ma 05.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 1 - 8 | Seven Brothers | Hernesaari 2 |
Ti 06.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 11 - 7 | Kaustick Team & KaSa | Malmi 2 |
Ke 28.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 7 - 8 | Supermiehet | Hernesaari 2 |
To 29.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Supermiehet | 5 - 8 | Rapo | Myllypuro 2 |
Su 03.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 12 - 6 | SP | Hernesaari 1 | |
17:45 | V-divisioona | A-lohko | Alapään Karvaajat | 7 - 11 | R.O.U. | Hernesaari 1 |
Ke 06.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 4 - 7 | Bewe Four | Hernesaari 2 |
Su 10.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 11 - 1 | PitKi 1 | Myllypuro 1 |
Ma 11.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 6 | Hooks-Jallu | Hernesaari 1 |
Ma 18.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IK-40 | A-lohko | Riskiryhmä-40 | 6 - 9 | FC Atlant-40 | Kaarela 2 |
Ti 19.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 6 - 5 | Pallokerho 1 | Paloheinä 2 |
Su 24.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-55 | A-lohko | Pegasos-55 | 8 - 7 | Kaukis Gurut 55 | Hernesaari 1 | |
17:45 | I-divisioona | A-lohko | Oulunkylän Ducks | 11 - 10 | Hamarin Elo | Hernesaari 1 |
Ma 25.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 8 | Jyllääjät | Hernesaari 1 |
Ma 01.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 11 | Köyhät Ritarit | Hernesaari 1 |
Ti 02.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 10 - 7 | Supermiehet | Myllypuro 2 |
Ke 03.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 5 - 12 | Pallo-Hukat | Hernesaari 2 |
Su 14.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-50 Alempi | A-lohko | Lippis-78/50 | 8 - 3 | Seven Brothers-50 | Hernesaari 1 | |
17:45 | I-divisioona | A-lohko | Oulunkylän Ducks | 9 - 15 | RB Fireball | Hernesaari 1 |
Ti 16.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 5 - 9 | Korson Pallo II | Malmi 2 |
Ke 17.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alempi | A-lohko | Pegasos-50 | 4 - 7 | Lohjan Pelitoverit-50 | Hernesaari 2 |
Ke 24.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IK-40 | A-lohko | City Horo-40 | 8 - 10 | Farmi Old Timers | Paloheinä 2 |