Nimi | Silvast Juha |
Puhelin | |
Sähköposti |
Su 03.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 4 - 5 | SBS Kings | Salmisaari 1 |
Su 10.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 9 - 12 | Helsingin Laatuliikkujat | Salmisaari 1 | |
20:45 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 2 - 14 | Pallokerho-40 | Myllypuro 1 |
Pe 15.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | V-divisioona | A-lohko | Helsingin Hokkarit | 10 - 9 | Pallokerho 2 | Myllypuro 1 |
Su 24.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 6 - 6 | Hooks-Jallu | Salmisaari 1 |
Ma 25.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 7 - 3 | Alapään Karvaajat | Hernesaari 2 |
Ke 27.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | G-Team 50 | 2 - 7 | Hooks GT | Kirkkonummi |
Pe 29.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-55 | A-lohko | Pallokerho-55 | 3 - 7 | Hooks IPA | Espoonlahti 1 |
Ma 02.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 15 - 4 | Supermiehet | Hernesaari 1 |
Ke 04.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 6 - 6 | SBS Kings | Hernesaari 2 |
Ma 09.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | Etä-Muki | 13 - 5 | PitKi 1 | Kaarela 2 |
To 12.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Supermiehet | 4 - 19 | Rapo | Myllypuro 2 |
Ma 16.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Pegasos-50 | 10 - 6 | Seven Brothers-50 | Hernesaari 2 |
Ti 17.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 4 - 7 | Helsingin Hokkarit | Malmi 2 |
Ke 18.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | G-Team 50 | 4 - 11 | Power Bandy 50 | Kirkkonummi |
Pe 20.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-55 | A-lohko | Kaukis Gurut 55 | 4 - 6 | Pegasos-55 | Myllypuro 1 |
Su 22.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IV-divisioona | A-lohko | FlyDi | 3 - 10 | Helsingin Laatuliikkujat | Hernesaari 1 | |
17:45 | I-divisioona | A-lohko | Oulunkylän Ducks | 4 - 9 | Pallokerho 1 | Hernesaari 1 |
Ma 23.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IK-40 | A-lohko | Riskiryhmä-40 | 13 - 3 | Farmi Old Timers | Kaarela 2 |
Pe 27.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-40 | A-lohko | Pallokerho-40 | 7 - 12 | Riskiryhmä-40 | Espoonlahti 1 |
Su 29.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 3 - 13 | SP | Hernesaari 1 | |
17:45 | IK-55 | A-lohko | Pegasos-55 | 7 - 1 | Töölön Vesa-55 | Hernesaari 1 |
Ke 01.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-55 | A-lohko | Hooks IPA | 14 - 5 | G-Team 55 | Kirkkonummi |
Pe 03.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | I-divisioona | A-lohko | Pallokerho 1 | 4 - 4 | Bewe Hä | Espoonlahti 1 |
Su 05.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 5 - 5 | PitKi 1 | Myllypuro 1 |
Ma 06.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 5 - 4 | Nummela-89 | Hernesaari 1 |
Su 12.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | IV-divisioona | A-lohko | FlyDi | 12 - 8 | Pallo-Hukat | Hernesaari 1 |
Ke 15.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-55 | A-lohko | G-Team 55 | 4 - 7 | Töölön Vesa-55 | Kirkkonummi |
Su 19.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Lohjan Pelitoverit-50 | 11 - 3 | Hooks GT | Lohja |
Su 26.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IK-40 | A-lohko | SP | 9 - 4 | Pallokerho-40 | Salmisaari 1 |
Su 03.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 5 - 6 | Etä-Muki | Myllypuro 1 |
Su 10.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Lohjan Pelitoverit-50 | 5 - 11 | Pallokerho-50 | Lohja |
Ma 11.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 3 - 6 | Jyllääjät | Hernesaari 1 |
Pe 15.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Pallokerho-50 | 10 - 8 | Dirty Dozen-50 | Espoonlahti 1 |
Ma 18.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Pallokerho 1 | 2 - 7 | City Horo | Espoonlahti 1 |
To 21.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Supermiehet | 2 - 2 | Jyllääjät | Myllypuro 2 |
Ke 03.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-55 | A-lohko | G-Team 55 | 4 - 8 | Hooks IPA | Kirkkonummi |
Su 07.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 8 - 11 | SBS Kings | Salmisaari 1 |
To 11.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | V-divisioona | A-lohko | Korson Pallo II | 12 - 3 | R.O.U. | Tikkurila 1 |
Ma 15.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 12 - 3 | Marjanpoimijat | Hernesaari 1 |
To 18.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | I-divisioona | A-lohko | City Horo | 6 - 7 | Pallokerho 1 | Espoonlahti 1 |
Pe 19.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | II-divisoona | A-lohko | Tapanilan Erä | 7 - 13 | MyPS | Pirkkola 1 |
Su 21.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-40 | A-lohko | Dirty Dozen-40 | 3 - 14 | Pallokerho-40 | Paloheinä 2 |
Ma 22.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 7 - 5 | Hooks-Jallu | Hernesaari 1 |
Ke 07.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-55 | A-lohko | Pegasos-55 | 8 - 1 | G-Team 55 | Kirkkonummi |
Ma 12.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 13 | Rapo | Hernesaari 1 |
Ma 19.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 1 - 11 | Pallo-Hukat | Hernesaari 1 |
Ke 21.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | FlyDi | 22 - 7 | Marjanpoimijat | Hernesaari 2 |
Su 25.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 9 - 8 | Nummela-89 | Salmisaari 1 |
Ma 26.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 6 - 5 | Supermiehet | Hernesaari 1 |
To 29.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-40 | A-lohko | City Horo-40 | 5 - 10 | Riskiryhmä-40 | Espoonlahti 1 |
Pe 01.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | II-divisoona | A-lohko | Tapanilan Erä | 2 - 11 | MyPS | Pirkkola 1 |
Su 03.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 17 - 4 | FlyDi | Salmisaari 1 |
Ma 04.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IK-40 | A-lohko | Farmi Old Timers | 2 - 17 | FC Atlant-40 | Hernesaari 1 |
Ma 11.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 0 - 11 | Pallo-Hukat | Hernesaari 2 |
Pe 15.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-55 | A-lohko | Pallokerho-55 | 1 - 10 | Töölön Vesa-55 | Espoonlahti 1 |
Ke 20.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 9 - 7 | Bewe Four | Hernesaari 2 |
Su 24.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | IV-divisioona | A-lohko | Pallo-Hukat | 14 - 2 | Seven Brothers | Salmisaari 1 |
Ma 25.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | IV-divisioona | A-lohko | Marjanpoimijat | 0 - 15 | Helsingin Laatuliikkujat | Hernesaari 2 |
Ke 27.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alempi | A-lohko | Pegasos-50 | 8 - 6 | G-Team 50 | Kirkkonummi |
Ma 01.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 11 | Köyhät Ritarit | Hernesaari 1 |
Ke 03.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 5 - 12 | Pallo-Hukat | Hernesaari 2 |
Su 07.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | III-divisioona | A-lohko | Rapo | 7 - 5 | Team Bankers | Salmisaari 1 |
Ke 10.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | II-divisoona | A-lohko | Tapanilan Erä | 5 - 10 | Farmi | Hernesaari 2 |
Ma 15.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Pallokerho-50 | 11 - 4 | Dirty Dozen-50 | Espoonlahti 1 |
Su 21.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 | V-divisioona | A-lohko | Alapään Karvaajat | 4 - 4 | Korson Pallo II | Hernesaari 1 |
Pe 26.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | V-divisioona | A-lohko | Helsingin Hokkarit | 8 - 11 | R.O.U. | Myllypuro 1 |
La 27.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FIN | |||||||
16:30 | IK-50 Ylempi | IK-50 ylempi playoff | Hooks GT | 4 - 0 | Dirty Dozen-50 | Myllypuro 2 | |
FIN | |||||||
18:00 | IK-40 | IK 40 playoff | City Horo-40 | 5 - 8 | FC Atlant-40 | Myllypuro 2 |