TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

OTTELULISTAT

Kausi: Kuukausi: Pelipaikka: Tuomari:

2024 helmikuun ottelulista - Alue : Helsingin Kaukalopallo     Alla näkyvät ottelut kalenteriin (.ics)

ID / Pöytäkirja PVM Paikka Peliaika Sarja Lohko Otsikko Koti Vieras Tuomari 1 Tuomari 2
21492 To 01.02.2024 Myllypuro 1 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Erä Aamu Nordea Eväkoski Jarno
20589 To 01.02.2024 Myllypuro 2 21:30 III-divisioona A-lohko Supermiehet Hooks-Jallu Hyväri Tero Niemensivu Tapio
20841 Pe 02.02.2024 Espoonlahti 1 21:30 IK-40 A-lohko Pallokerho-40 FC Atlant-40 Lintula Olli-Pekka
21324 Pe 02.02.2024 Myllypuro 1 20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit R.O.U. Henttonen Jarkko
20894 Pe 02.02.2024 Pirkkola 1 21:30 I-divisioona A-lohko Coyotes RB Fireball Antikainen Marko Säteri Jussi
21521 La 03.02.2024 Kirkkonummi 12:00 IK-50 Alempi A-lohko Lippis-78/50 G-Team 50 Bäckström Miikka
21040 Su 04.02.2024 Hernesaari 1 16:30 IV-divisioona A-lohko FlyDi Bewe Four Antikainen Marko Lintula Olli-Pekka
20906 Su 04.02.2024 Hernesaari 1 17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks RB Fireball Antikainen Marko Säteri Jussi
21525 Su 04.02.2024 Lohja 19:00 IK-50 Alempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 Pegasos-50 Viita Olli
21566 Su 04.02.2024 Paloheinä 2 20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 Pallokerho-50 Lintula Olli-Pekka
20800 Su 04.02.2024 Salmisaari 1 18:00 IK-40 A-lohko SP Riskiryhmä-40 Lehtonen Ari
21126 Ma 05.02.2024 Espoonlahti 1 21:45 V-divisioona A-lohko Pallokerho 2 Pirkkolan Sudet Hannukainen Samu
20590 Ma 05.02.2024 Hernesaari 1 21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit Nummela-89 Jäkkö Marko Schuravleff Tony
21049 Ma 05.02.2024 Hernesaari 2 21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat Seven Brothers Lehtonen Ari Viita Olli
21256 Ma 05.02.2024 Kaarela 2 21:15 IK-55 A-lohko Pegasos-55 Töölön Vesa-55 Henttonen Jarkko
20966 Ti 06.02.2024 Paloheinä 2 21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 Tolkis Bollklubb Jäkkö Marko Valve Santeri
20991 Ti 06.02.2024 Malmi 2 21:30 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat Kaustick Team & KaSa Hannukainen Samu Lehtonen Ari
20798 Ke 07.02.2024 Hernesaari 2 19:45 IK-40 A-lohko Farmi Old Timers Dirty Dozen-40 Niemensivu Tapio
21297 Ke 07.02.2024 Kirkkonummi 19:45 IK-55 A-lohko Pegasos-55 G-Team 55 Silvast Juha
21494 Ke 07.02.2024 Myllypuro 2 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Thermo Fisher TellBalls Viita Olli
21480 Ke 07.02.2024 Myyrmäki 1 07:15 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Vaisala Hartela Stars Virtanen Timo
21493 Ke 07.02.2024 Paloheinä 2 06:45 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko HYKS PiTKi-aamu Bäckström Miikka
21333 Ke 07.02.2024 Paloheinä 2 21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet R.O.U. Viita Olli
21495 To 08.02.2024 Myllypuro 1 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Nordea Vaisala Eväkoski Jarno
21298 To 08.02.2024 Myllypuro 2 21:30 IK-55 A-lohko Töölön Vesa-55 Hooks IPA Niemensivu Tapio
20866 To 08.02.2024 Porvoo 1 21:00 I-divisioona A-lohko Hamarin Elo Pallokerho 1 Bergström Tom Törnqvist Dick
21070 To 08.02.2024 Tikkurila 1 22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II Alapään Karvaajat Hyväri Tero
21299 Pe 09.02.2024 Myllypuro 1 20:45 IK-55 A-lohko Kaukis Gurut 55 Pallokerho-55 Bäckström Miikka
21508 Su 11.02.2024 Hernesaari 1 17:45 IK-50 Alempi A-lohko Pegasos-50 Päämajan Pallo-50 Lintula Olli-Pekka
21567 Su 11.02.2024 Hyvinkää 1 21:00 IK-50 Ylempi A-lohko Power Bandy 50 Pallokerho-50 Henttonen Jarkko
21526 Su 11.02.2024 Lohja 19:00 IK-50 Alempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 Lippis-78/50 Virtanen Timo
21043 Su 11.02.2024 Salmisaari 1 18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat Bewe Four Antikainen Marko Niemensivu Tapio
20904 Ma 12.02.2024 Espoonlahti 1 21:45 I-divisioona A-lohko Pallokerho 1 Hamarin Elo Schuravleff Tony Valve Santeri
20591 Ma 12.02.2024 Hernesaari 1 21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers Rapo Niemensivu Tapio Silvast Juha
21128 Ma 12.02.2024 Hernesaari 2 21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 Korson Pallo II Lintula Olli-Pekka
21024 Ma 12.02.2024 Klaukkala 2 21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers Helsingin Laatuliikkujat Eväkoski Jarno
20840 Ma 12.02.2024 Kaarela 2 21:15 IK-40 A-lohko Riskiryhmä-40 Dirty Dozen-40 Hyväri Tero
21568 Ti 13.02.2024 Myllypuro 2 21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Hooks GT Dirty Dozen-50 Niemensivu Tapio
21496 Ti 13.02.2024 Paloheinä 2 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Hartela Stars Nordea Lintula Olli-Pekka
20907 Ti 13.02.2024 Paloheinä 2 21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä City Horo Jäkkö Marko Valve Santeri
21335 Ti 13.02.2024 Malmi 2 21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. Alapään Karvaajat Viita Olli
20592 Ke 14.02.2024 Hernesaari 2 19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät Hooks-Jallu Antikainen Marko Jäkkö Marko
21497 Ke 14.02.2024 Myllypuro 2 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Thermo Fisher Erä Aamu
20982 Ke 14.02.2024 Paloheinä 2 21:15 II-divisoona A-lohko MyPS Tolkis Bollklubb Hyväri Tero Säteri Jussi
20842 To 15.02.2024 Espoonlahti 1 21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 Pallokerho-40 Valve Santeri
21498 To 15.02.2024 Myllypuro 1 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko PiTKi-aamu Vaisala Viita Olli
20593 To 15.02.2024 Myllypuro 2 21:30 III-divisioona A-lohko Supermiehet Köyhät Ritarit Niemensivu Tapio Pirttinen Pauli
20908 To 15.02.2024 Porvoo 1 21:00 I-divisioona A-lohko Hamarin Elo RB Fireball Holmberg Kristian Törnqvist Dick
21300 Pe 16.02.2024 Espoonlahti 1 21:30 IK-55 A-lohko Pallokerho-55 Hooks IPA Viita Olli
20909 Su 18.02.2024 Hernesaari 1 17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks Coyotes Antikainen Marko Säteri Jussi
20844 Su 18.02.2024 Salmisaari 1 18:00 IK-40 A-lohko SP Dirty Dozen-40 Viita Olli
21569 Ma 19.02.2024 Espoonlahti 1 21:45 IK-50 Ylempi A-lohko Pallokerho-50 Hooks GT Schuravleff Tony
21044 Ma 19.02.2024 Hernesaari 1 21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings Pallo-Hukat Jäkkö Marko Silvast Juha
21130 Ma 19.02.2024 Hernesaari 2 21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 Helsingin Hokkarit Niemensivu Tapio
21045 Ma 19.02.2024 Klaukkala 2 21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers Bewe Four Eväkoski Jarno Säteri Jussi
21041 Ma 19.02.2024 Kaarela 2 21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa Helsingin Laatuliikkujat Hannukainen Samu Pirttinen Pauli
20969 Ti 20.02.2024 Paloheinä 2 21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 MyPS Hannukainen Samu Pirttinen Pauli
21139 Ti 20.02.2024 Malmi 2 21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. Pallokerho 2 Viita Olli
21064 Ke 21.02.2024 Hernesaari 2 19:45 IV-divisioona A-lohko FlyDi Marjanpoimijat Säteri Jussi Silvast Juha
21131 Ke 21.02.2024 Paloheinä 2 21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet Korson Pallo II Niemensivu Tapio
21301 To 22.02.2024 Myllypuro 2 21:30 IK-55 A-lohko Töölön Vesa-55 Kaukis Gurut 55 Niemensivu Tapio
21046 Su 25.02.2024 Hernesaari 1 16:30 IV-divisioona A-lohko FlyDi Helsingin Laatuliikkujat Antikainen Marko Henttonen Jarkko
21527 Su 25.02.2024 Hernesaari 1 17:45 IK-50 Alempi A-lohko Pegasos-50 Seven Brothers-50 Henttonen Jarkko
21570 Su 25.02.2024 Paloheinä 2 20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 Power Bandy 50 Jäkkö Marko
20553 Su 25.02.2024 Salmisaari 1 18:00 III-divisioona A-lohko Rapo Nummela-89 Niemensivu Tapio Silvast Juha
20912 Ma 26.02.2024 Espoonlahti 1 21:45 I-divisioona A-lohko Pallokerho 1 Oulunkylän Ducks Hannukainen Samu Schuravleff Tony
20594 Ma 26.02.2024 Hernesaari 1 21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers Supermiehet Niemensivu Tapio Silvast Juha
21321 Ma 26.02.2024 Hernesaari 2 21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 Korson Pallo II Viita Olli
21303 Ma 26.02.2024 Kaarela 2 21:15 IK-55 A-lohko Pegasos-55 Hooks IPA Hyväri Tero
20595 Ti 27.02.2024 Myllypuro 2 21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu Nummela-89 Henttonen Jarkko Jäkkö Marko
21500 Ti 27.02.2024 Paloheinä 2 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Hartela Stars PiTKi-aamu Ottelusiirrossa Ottelusiirrossa
20910 Ti 27.02.2024 Paloheinä 2 21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä RB Fireball Hannukainen Samu Hyväri Tero
21135 Ti 27.02.2024 Malmi 2 21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. Pirkkolan Sudet Viita Olli
20596 Ke 28.02.2024 Hernesaari 2 19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät Supermiehet Jäkkö Marko Lehtonen Ari
21259 Ke 28.02.2024 Kirkkonummi 19:45 IK-55 A-lohko Kaukis Gurut 55 G-Team 55 Viita Olli
21501 Ke 28.02.2024 Myllypuro 2 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Thermo Fisher HYKS Virtanen Timo
21047 Ke 28.02.2024 Paloheinä 2 21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa SBS Kings Pirttinen Pauli Hyväri Tero
20846 To 29.02.2024 Espoonlahti 1 21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 Riskiryhmä-40 Silvast Juha
21503 To 29.02.2024 Kauniainen 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko TellBalls Nordea Lintula Olli-Pekka
21502 To 29.02.2024 Myllypuro 1 07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Erä Aamu Vaisala Eväkoski Jarno
20607 To 29.02.2024 Myllypuro 2 21:30 III-divisioona A-lohko Supermiehet Rapo Antikainen Marko Lehtonen Ari
20911 To 29.02.2024 Porvoo 1 21:00 I-divisioona A-lohko Hamarin Elo Coyotes Ottelusiirrossa Ottelusiirrossa