TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Farmipelaajat


Helsingin Kaukalopallo

Pelaaja Joukkue Sarja Syntymävuosi
Angelvuo Eetu Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1997
Köyhät Ritarit III-divisioona
Antikainen Petteri Pallo-Hukat IV-divisioona 1970
Rapo III-divisioona
Antikainen Tommi Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA 1972
Tapanilan Erä II-divisoona
Coyotes I-divisioona
SP IK-40
Antikainen Tuomas Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA 2000
Tapanilan Erä II-divisoona
Coyotes I-divisioona
Björklund Jan Etä-Muki II-divisoona 1991
Kaustick Team & KaSa IV-divisioona
Degerlund Matias Rapo III-divisioona 1993
Pallo-Hukat IV-divisioona
Ekholm Kim Tolkis Bollklubb II-divisoona 1980
Hamarin Elo Valio-sarja
FC Atlant-40 IK-40
Ekman Juha Tapanilan Erä II-divisoona 1975
Coyotes I-divisioona
Ekroos Petri Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA 1966
Coyotes I-divisioona
Tapanilan Erä II-divisoona
R.O.U. V-divisioona
Eskelinen Tuomas Tapanilan Erä II-divisoona 1978
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Coyotes I-divisioona
Fitzgerald Sean Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1986
Köyhät Ritarit III-divisioona
Forsell Mikael Hamarin Elo Valio-sarja 1975
FC Atlant-40 IK-40
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Haapasaari Jussi Coyotes I-divisioona 1978
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Hallberg Markus MyPS II-divisoona 1980
Köyhät Ritarit III-divisioona
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Hankkio Juho Tolkis Bollklubb II-divisoona 1987
Hamarin Elo Valio-sarja
Helin Jori Kaukis Gurut 55 IK-55 1966
Pallo-Hukat IV-divisioona
Rapo III-divisioona
Helve Teemu FC Atlant-40 IK-40 1976
Hooks-Jallu III-divisioona
Kaustick Team & KaSa IV-divisioona
Herlin Anssi Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1981
Köyhät Ritarit III-divisioona
Hermonen Kasperi Rapo III-divisioona 1994
Pallo-Hukat IV-divisioona
Huhtamäki Adam Pallo-Hukat IV-divisioona 1993
Rapo III-divisioona
Huippa Sami Pallokerho 1 I-divisioona 1970
Pallokerho-40 IK-40
Pallokerho-50 IK-50 Ylempi
Farmi II-divisoona
Huurinainen Juha Pallokerho 1 I-divisioona 1986
Farmi II-divisoona
Hämäläinen Iiro Seven Brothers IV-divisioona 1986
Supermiehet III-divisioona
Hänninen Sami Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA 1972
Tapanilan Erä II-divisoona
Coyotes I-divisioona
Johansson Kenneth Hamarin Elo Valio-sarja 2000
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Jussila Ilkka Riskiryhmä-40 IK-40 1982
Köyhät Ritarit III-divisioona
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Järvensivu Jaanus Tapanilan Erä II-divisoona 1978
Coyotes I-divisioona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Kaarela Tomi Tapanilan Erä II-divisoona 1976
Coyotes I-divisioona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Kallioperä Marko Riskiryhmä-40 IK-40 1978
Bewe Four IV-divisioona
Nummela-89 III-divisioona
Karjalainen Jyri Pallokerho 1 I-divisioona 1985
Farmi II-divisoona
Keto Samuel Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1993
Köyhät Ritarit III-divisioona
Ketola Juha Seven Brothers IV-divisioona 1981
Supermiehet III-divisioona
Kivinen Timo Team Bankers III-divisioona 1966
Nordea Aamuliiga AlkusarjaA
Farmi II-divisoona
Koho Vilhelm Farmi II-divisoona 1994
Pallokerho 1 I-divisioona
Koikkalainen Janne Pallo-Hukat IV-divisioona 1971
Rapo III-divisioona
Lippis-78/50 IK-50 Alempi
Kolehmainen Markku Marjanpoimijat IV-divisioona 1985
Hooks-Jallu III-divisioona
Korjamo Timo Pallo-Hukat IV-divisioona 1977
Rapo III-divisioona
Korpisaari Panu Köyhät Ritarit III-divisioona 1986
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Koskela Juho PitKi 1 II-divisoona 1983
SP IK-40
PiTKi-aamu Aamuliiga AlkusarjaA
City Horo I-divisioona
Koski Tomi TellBalls Aamuliiga AlkusarjaA 1977
Pallokerho 1 I-divisioona
Pallokerho-40 IK-40
Farmi II-divisoona
Kylmämaa Mikael Hamarin Elo Valio-sarja 1977
Tolkis Bollklubb II-divisoona
FC Atlant-40 IK-40
Laakso Timo Rapo III-divisioona 1975
Pallo-Hukat IV-divisioona
Laukkanen Jussi Köyhät Ritarit III-divisioona 1982
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Riskiryhmä-40 IK-40
Lehtosaari Antti Rapo III-divisioona 1992
Pallo-Hukat IV-divisioona
Leino Jarkko Pallo-Hukat IV-divisioona 1985
Rapo III-divisioona
Leinonen Ville Seven Brothers IV-divisioona 1989
Supermiehet III-divisioona
Thermo Fisher Aamuliiga AlkusarjaA
Lindfors Tomi Coyotes I-divisioona 1979
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Lindroos Daniel Hamarin Elo Valio-sarja 1985
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Lindroos Mathias Hamarin Elo Valio-sarja 1981
FC Atlant-40 IK-40
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Lindström Robert Tolkis Bollklubb II-divisoona 1974
FC Atlant-40 IK-40
Hamarin Elo Valio-sarja
Lähdesmäki Olli Coyotes I-divisioona 1987
Tapanilan Erä II-divisoona
Melkinen Otto Coyotes I-divisioona 1997
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Metsälaakso Jeetu Rapo III-divisioona 1991
Pallo-Hukat IV-divisioona
Mäkinen Harri Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1991
Köyhät Ritarit III-divisioona
Mäkinen Veli-Matti Seven Brothers IV-divisioona 1981
Supermiehet III-divisioona
Neimo Markus Coyotes I-divisioona 1976
Tapanilan Erä II-divisoona
Nenonen Tuomas Supermiehet III-divisioona 1990
Seven Brothers IV-divisioona
Nieminen Jari Riskiryhmä-40 IK-40 1981
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Köyhät Ritarit III-divisioona
Nordström Niklas Hamarin Elo Valio-sarja 1983
FC Atlant-40 IK-40
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Norppa Ilmari Farmi II-divisoona 1984
Pallokerho-40 IK-40
Pallokerho 1 I-divisioona
Nurmi Henri Seven Brothers IV-divisioona 1979
Supermiehet III-divisioona
Nurmi Kasper Supermiehet III-divisioona 2004
Seven Brothers IV-divisioona
Nyberg Tommi Farmi Old Timers IK-40 1980
Farmi II-divisoona
Oja Sami Seven Brothers-50 IK-50 Alempi 1973
Seven Brothers IV-divisioona
Supermiehet III-divisioona
Pedersen Hans Coyotes I-divisioona 1977
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
PODDUIKIN KRISTIAN Köyhät Ritarit III-divisioona 1997
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Punnonen Mikko Supermiehet III-divisioona 1981
Seven Brothers IV-divisioona
Puurtinen Sami City Horo-40 IK-40 1975
Hooks-Jallu III-divisioona
City Horo I-divisioona
Päivikkö Mikko Farmi II-divisoona 1985
Pallokerho 1 I-divisioona
Pärssinen Matti Coyotes I-divisioona 1978
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Rautio Mika Farmi II-divisoona 1978
Farmi Old Timers IK-40
Pallokerho 1 I-divisioona
Riikonen Rami Köyhät Ritarit III-divisioona 1978
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Riskiryhmä-40 IK-40
Ristolainen Toni Köyhät Ritarit III-divisioona 1987
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Saarenoja Jussi Pallokerho 1 I-divisioona 1982
Pallokerho-40 IK-40
Farmi II-divisoona
Seppinen Santeri Rapo III-divisioona 1996
Pallo-Hukat IV-divisioona
Sepponen Eetu Oulunkylän Ducks I-divisioona 1991
Jyllääjät III-divisioona
Seppälä Jouni Seven Brothers IV-divisioona 1963
Lohjan Pelitoverit-50 IK-50 Alempi
Seppälä Petteri Seven Brothers IV-divisioona 1990
Supermiehet III-divisioona
Seppälä Tapio Supermiehet III-divisioona 1957
Talikka Juuso PitKi 1 II-divisoona 1989
PiTKi-aamu Aamuliiga AlkusarjaA
RB Fireball I-divisioona
Tulikoura Anton Hamarin Elo Valio-sarja 1982
Tolkis Bollklubb II-divisoona
FC Atlant-40 IK-40
Tuomi Joni Pallokerho 1 I-divisioona 1984
Farmi II-divisoona
Pallokerho-40 IK-40
Tyrsky Anders Hamarin Elo Valio-sarja 1985
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Töytäri Ville Tapanilan Erä II-divisoona 1987
Coyotes I-divisioona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Vainio Lenni Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA 1976
Tapanilan Erä II-divisoona
Coyotes I-divisioona
Valkonen Ville Coyotes I-divisioona 1977
Tapanilan Erä II-divisoona
Viita Olli Pallo-Hukat IV-divisioona 1993
Nordea Aamuliiga AlkusarjaA
Rapo III-divisioona
Virkajärvi Petteri Köyhät Ritarit III-divisioona 1976
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Volotin Jan-Erik Hamarin Elo Valio-sarja 1973
Tolkis Bollklubb II-divisoona
FC Atlant-40 IK-40
Vuohtoniemi Joni Tapanilan Erä II-divisoona 1970
Coyotes I-divisioona
Erä Aamu Aamuliiga AlkusarjaA
Väinölä Mika Hamarin Elo Valio-sarja 1979
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Wackström Andreas Tolkis Bollklubb II-divisoona 1986
Hamarin Elo Valio-sarja
WESTERMARCK VICTOR Pallo-Hukat IV-divisioona 1994
Rapo III-divisioona
Ylönen Janne Pallokerho-55 IK-55 1969
Rapo III-divisioona
Lippis-78/50 IK-50 Alempi
Pallo-Hukat IV-divisioona