TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Viita Olli
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Pe 15.09.2023

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Pallokerho-50 7 - 8 Hooks GT pdf Espoonlahti 1

Ti 19.09.2023

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 7 - 3 Korson Pallo II pdf Malmi 2

Ke 20.09.2023

21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 3 - 5 Pallokerho 2 pdf Paloheinä 2

Pe 29.09.2023

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 1 - 12 Korson Pallo II pdf Myllypuro 1

Ti 03.10.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 16 - 1 Marjanpoimijat pdf Malmi 2

To 05.10.2023

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 14 - 5 Alapään Karvaajat pdf Tikkurila 1

Pe 06.10.2023

21:30 V-divisioona A-lohko Pallokerho 2 13 - 6 R.O.U. pdf Espoonlahti 1

Ke 11.10.2023

07:00 Aamuliiga AlkusarjaA A-lohko Thermo Fisher 7 - 21 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 2

Su 15.10.2023

17:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 4 - 2 Lippis-78/50 pdf Hernesaari 1

To 19.10.2023

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 8 - 3 Helsingin Hokkarit pdf Tikkurila 1

Ti 24.10.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 10 - 7 Kaustick Team & KaSa pdf Malmi 2

Ma 30.10.2023

21:15 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 2 - 9 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Hernesaari 2

Ke 01.11.2023

21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 8 - 8 Pallokerho 2 pdf Paloheinä 2

To 02.11.2023

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 4 - 6 BG-86 pdf Tikkurila 1

Ti 07.11.2023

07:00 Aamuliiga AlkusarjaA A-lohko Hartela Stars 3 - 14 PiTKi-aamu pdf Paloheinä 2

Ma 13.11.2023

21:45 IK-40 A-lohko Pallokerho-40 5 - 5 Dirty Dozen-40 pdf Espoonlahti 1

Ti 14.11.2023

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 11 - 10 Helsingin Hokkarit pdf Malmi 2

Ma 20.11.2023

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 4 - 3 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 2

Ti 21.11.2023

07:00 Aamuliiga AlkusarjaA A-lohko Hartela Stars 6 - 7 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

Ma 27.11.2023

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 7 - 5 Seven Brothers pdf Hernesaari 1

Ti 28.11.2023

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 7 - 6 BG-86 pdf Malmi 2

To 07.12.2023

07:00 Aamuliiga AlkusarjaA A-lohko PiTKi-aamu 13 - 6 Vaisala pdf Myllypuro 1

Pe 08.12.2023

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 3 - 6 Pallokerho 2 pdf Myllypuro 1

Ma 11.12.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 5 - 13 FlyDi pdf Hernesaari 2

Ke 13.12.2023

21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 8 - 10 R.O.U. pdf Paloheinä 2

Ma 18.12.2023

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 4 Kaustick Team & KaSa pdf Hernesaari 1

Ti 19.12.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 6 - 6 Helsingin Laatuliikkujat pdf Malmi 2

To 28.12.2023

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 6 - 8 Helsingin Hokkarit pdf Tikkurila 1

To 04.01.2024

07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Erä Aamu 5 - 11 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ma 08.01.2024

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 4 - 6 R.O.U. pdf Hernesaari 2

Ti 09.01.2024

21:45 IK-55 A-lohko Pegasos-55 6 - 4 Pallokerho-55 pdf Paloheinä 2

Ke 10.01.2024

21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 8 - 1 Helsingin Hokkarit pdf Paloheinä 2

Ma 22.01.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 5 - 18 Bewe Four pdf Kaarela 2

Ke 24.01.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 10 - 4 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2

To 25.01.2024

07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko TellBalls 3 - 15 PiTKi-aamu pdf Kauniainen

Su 28.01.2024

20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 8 - 1 Hooks GT pdf Paloheinä 2

Ma 29.01.2024

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 4 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 1

Ti 30.01.2024

21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Hooks GT 3 - 3 Power Bandy 50 pdf Myllypuro 2

Ke 31.01.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 4 Team Bankers pdf Hernesaari 2

Su 04.02.2024

19:00 IK-50 Alempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 10 - 2 Pegasos-50 pdf Lohja

Ma 05.02.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 1 - 8 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ke 07.02.2024

07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko Thermo Fisher 3 - 8 TellBalls pdf Myllypuro 2
21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 8 - 6 R.O.U. pdf Paloheinä 2

Ti 13.02.2024

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 13 - 4 Alapään Karvaajat pdf Malmi 2

To 15.02.2024

07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko PiTKi-aamu 7 - 5 Vaisala pdf Myllypuro 1

Pe 16.02.2024

21:30 IK-55 A-lohko Pallokerho-55 2 - 9 Hooks IPA pdf Espoonlahti 1

Su 18.02.2024

18:00 IK-40 A-lohko SP 10 - 13 Dirty Dozen-40 pdf Salmisaari 1

Ti 20.02.2024

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 12 - 6 Pallokerho 2 pdf Malmi 2

Ma 26.02.2024

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 2 - 2 Korson Pallo II pdf Hernesaari 2

Ti 27.02.2024

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 9 - 6 Pirkkolan Sudet pdf Malmi 2

Ke 28.02.2024

19:45 IK-55 A-lohko Kaukis Gurut 55 4 - 9 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Ma 04.03.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 4 - 14 SBS Kings pdf Hernesaari 2

Ke 06.03.2024

19:45 IK-50 Alempi A-lohko G-Team 50 7 - 5 Lippis-78/50 pdf Kirkkonummi

Ke 13.03.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 2 - 10 Köyhät Ritarit pdf Hernesaari 2

To 14.03.2024

07:00 Aamuliiga AlkusarjaB A-lohko PiTKi-aamu 17 - 8 Thermo Fisher pdf Myllypuro 1

Su 17.03.2024

16:30 IK-40 A-lohko Farmi Old Timers 3 - 9 Pallokerho-40 pdf Hernesaari 1
17:45 IK-50 Alempi A-lohko Lippis-78/50 10 - 0 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Hernesaari 1

Ti 19.03.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 5 - 3 Köyhät Ritarit pdf Myllypuro 2

To 21.03.2024

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 6 - 7 Pirkkolan Sudet pdf Tikkurila 1

Su 24.03.2024

20:45 IK-40 A-lohko Dirty Dozen-40 10 - 6 SP pdf Paloheinä 2

Ti 26.03.2024

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Hartela Stars 4 - 12 Vaisala pdf Paloheinä 2

To 28.03.2024

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko Erä Aamu 5 - 15 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ma 01.04.2024

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 4 - 6 R.O.U. pdf Hernesaari 2

Ti 02.04.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 8 - 3 Marjanpoimijat pdf Malmi 2

Ma 08.04.2024

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 9 Bewe Four pdf Hernesaari 1

Ti 09.04.2024

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Hartela Stars 8 - 7 HYKS pdf Paloheinä 2
21:30 IK-50 Alempi A-lohko Päämajan Pallo-50 8 - 9 Lippis-78/50 pdf Malmi 2

Ke 10.04.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 8 - 5 Marjanpoimijat pdf Paloheinä 2

Pe 12.04.2024

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 8 - 10 Pirkkolan Sudet pdf Myllypuro 1

Ke 17.04.2024

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Thermo Fisher - Hartela Stars pdf Myllypuro 2