TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Hyväri Tero
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ma 04.09.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 2 - 7 FlyDi pdf Klaukkala 2

Ti 05.09.2023

21:30 IK-55 A-lohko Hooks IPA 11 - 5 Kaukis Gurut 55 pdf Myllypuro 2

Ma 11.09.2023

21:15 IK-40 A-lohko Riskiryhmä-40 4 - 7 FC Atlant-40 pdf Kaarela 2

Ti 12.09.2023

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 7 - 10 Farmi pdf Paloheinä 2

Ke 13.09.2023

19:45 IK-55 A-lohko Pegasos-55 3 - 8 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Ma 18.09.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 4 - 5 Bewe Four pdf Klaukkala 2

Ti 19.09.2023

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 7 - 3 Korson Pallo II pdf Malmi 2

Ma 25.09.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 7 - 8 FlyDi pdf Kaarela 2

Ke 27.09.2023

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 19 - 5 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

To 28.09.2023

21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 7 - 4 Pallokerho-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 02.10.2023

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 14 - 1 Tapanilan Erä pdf Kaarela 2

Ke 04.10.2023

21:15 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 5 - 10 BG-86 pdf Paloheinä 2

Ma 09.10.2023

18:15 III-divisioona A-lohko Nummela-89 8 - 3 Jyllääjät pdf Nummela 2

Ma 16.10.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 4 - 4 Pallo-Hukat pdf Kaarela 2

Ma 23.10.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 3 - 7 SBS Kings pdf Klaukkala 2

Ke 25.10.2023

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 12 - 2 Etä-Muki pdf Paloheinä 2

Ma 30.10.2023

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 8 - 5 Farmi pdf Kaarela 2

Ke 01.11.2023

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 7 - 3 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ti 07.11.2023

21:45 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 14 - 8 FlyDi pdf Paloheinä 2

Ma 13.11.2023

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 7 - 6 Rapo pdf Hernesaari 1

Ma 20.11.2023

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Seven Brothers-50 1 - 16 Pallokerho-50 pdf Klaukkala 2

Ti 21.11.2023

21:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Pegasos-50 1 - 16 Dirty Dozen-50 pdf Paloheinä 2

Ma 27.11.2023

21:15 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 7 - 6 Farmi pdf Kaarela 2

To 30.11.2023

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 8 - 4 Pallokerho 2 pdf Tikkurila 1

Ma 04.12.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 2 - 8 Pallo-Hukat pdf Klaukkala 2

To 07.12.2023

21:30 I-divisioona A-lohko City Horo 9 - 7 Oulunkylän Ducks pdf Espoonlahti 1

Ma 11.12.2023

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Seven Brothers-50 2 - 9 Hooks GT pdf Klaukkala 2

Ma 18.12.2023

18:15 III-divisioona A-lohko Nummela-89 3 - 7 Hooks-Jallu pdf Nummela 2

Ti 19.12.2023

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 1 - 13 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ti 02.01.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 14 - 2 SBS Kings pdf Malmi 2

Ke 03.01.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 2 - 11 Pallo-Hukat pdf Paloheinä 2

Ma 08.01.2024

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 3 - 8 MyPS pdf Kaarela 2

Ti 09.01.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko FlyDi 12 - 6 Marjanpoimijat pdf Malmi 2

Ma 15.01.2024

21:30 IK-50 Alempi A-lohko Seven Brothers-50 7 - 5 Päämajan Pallo-50 pdf Klaukkala 2

Ti 16.01.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 11 - 4 Seven Brothers pdf Malmi 2

Ti 23.01.2024

21:30 II-divisoona A-lohko MyPS 5 - 5 Tolkis Bollklubb pdf Malmi 2

Ma 29.01.2024

21:30 IK-50 Alempi A-lohko Seven Brothers-50 4 - 3 G-Team 50 pdf Klaukkala 2

Ti 30.01.2024

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 17 - 8 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

To 01.02.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Supermiehet 4 - 6 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 2

To 08.02.2024

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 9 - 5 Alapään Karvaajat pdf Tikkurila 1

Ma 12.02.2024

21:15 IK-40 A-lohko Riskiryhmä-40 8 - 4 Dirty Dozen-40 pdf Kaarela 2

Ke 14.02.2024

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 4 - 9 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ma 26.02.2024

21:15 IK-55 A-lohko Pegasos-55 2 - 9 Hooks IPA pdf Kaarela 2

Ti 27.02.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 8 - 15 RB Fireball pdf Paloheinä 2

Ke 28.02.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Kaustick Team & KaSa 10 - 5 SBS Kings pdf Paloheinä 2

Ma 04.03.2024

18:15 III-divisioona A-lohko Nummela-89 12 - 9 Supermiehet pdf Nummela 2

Ti 05.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 12 - 7 Oulunkylän Ducks pdf Paloheinä 2

To 07.03.2024

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 8 - 2 R.O.U. pdf Tikkurila 1

Ti 12.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 7 - 10 Hamarin Elo pdf Paloheinä 2

Ma 25.03.2024

21:15 IK-50 Alempi A-lohko Päämajan Pallo-50 6 - 7 Seven Brothers-50 pdf Kaarela 2

Ke 27.03.2024

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 13 - 8 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Ti 02.04.2024

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 14 - 2 Etä-Muki pdf Paloheinä 2

Ma 08.04.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 9 - 4 FlyDi pdf Klaukkala 2

Ti 09.04.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 10 - 12 Oulunkylän Ducks pdf Paloheinä 2

To 11.04.2024

21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 19 - 8 Dirty Dozen-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 15.04.2024

21:15 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 4 - 12 Etä-Muki pdf Kaarela 2

Ma 22.04.2024

Välierä
21:10 IK-40 Välierä Riskiryhmä-40 - City Horo-40 pdf Kaarela 2
21:15 IK-40 A-lohko Riskiryhmä-40 - City Horo-40 pdf Kaarela 2

Ti 23.04.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä - Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

To 25.04.2024

21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 - SP pdf Espoonlahti 1