TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Lehtonen Ari
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ma 02.10.2023

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 15 - 4 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Su 08.10.2023

17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks 5 - 7 City Horo pdf Hernesaari 1

Ma 09.10.2023

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 1 - 6 Hooks-Jallu pdf Hernesaari 1

Ke 25.10.2023

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 5 Team Bankers pdf Hernesaari 2

Su 29.10.2023

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 15 - 4 Marjanpoimijat pdf Salmisaari 1

Ma 30.10.2023

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 2 - 9 Kaustick Team & KaSa pdf Hernesaari 1

Su 05.11.2023

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 5 - 8 Hooks-Jallu pdf Salmisaari 1

To 09.11.2023

21:30 I-divisioona A-lohko City Horo 8 - 12 Bewe Hä pdf Espoonlahti 1

Ma 13.11.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 3 - 8 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Su 19.11.2023

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 4 - 11 Helsingin Laatuliikkujat pdf Salmisaari 1

Ke 22.11.2023

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 6 Rapo pdf Hernesaari 2

Su 26.11.2023

16:30 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 6 - 10 Rapo pdf Hernesaari 1
17:45 V-divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 6 - 8 Korson Pallo II pdf Hernesaari 1

Ma 27.11.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 4 - 15 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 03.12.2023

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 5 - 6 Etä-Muki pdf Myllypuro 1

Ma 04.12.2023

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 2 - 10 Köyhät Ritarit pdf Hernesaari 1

Su 10.12.2023

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 10 - 4 Nummela-89 pdf Salmisaari 1

Ma 11.12.2023

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 5 - 13 FlyDi pdf Hernesaari 2

Ti 12.12.2023

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 11 - 4 Team Bankers pdf Myllypuro 2

Su 17.12.2023

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 9 - 6 Team Bankers pdf Salmisaari 1

Ma 18.12.2023

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 2 - 2 Marjanpoimijat pdf Klaukkala 2

Ke 03.01.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 2 - 9 Nummela-89 pdf Hernesaari 2

Su 07.01.2024

16:30 IK-40 A-lohko Farmi Old Timers 4 - 11 City Horo-40 pdf Hernesaari 1
17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks 14 - 7 Bewe Hä pdf Hernesaari 1

Ma 08.01.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 7 - 0 Team Bankers pdf Hernesaari 1

Su 14.01.2024

16:30 IV-divisioona A-lohko FlyDi 9 - 9 Kaustick Team & KaSa pdf Hernesaari 1

Su 21.01.2024

16:30 IV-divisioona A-lohko FlyDi 10 - 10 Pallo-Hukat pdf Hernesaari 1

Ma 22.01.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 7 - 5 Hooks-Jallu pdf Hernesaari 1

Ti 23.01.2024

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 14 - 8 Bewe Hä pdf Paloheinä 2

Su 28.01.2024

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 16 - 4 Jyllääjät pdf Salmisaari 1

Ma 29.01.2024

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 3 - 6 Tolkis Bollklubb pdf Kaarela 2

Ke 31.01.2024

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 10 - 2 Farmi pdf Paloheinä 2

Su 04.02.2024

18:00 IK-40 A-lohko SP 8 - 12 Riskiryhmä-40 pdf Salmisaari 1

Ma 05.02.2024

21:15 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 1 - 8 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ti 06.02.2024

21:30 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 11 - 7 Kaustick Team & KaSa pdf Malmi 2

Ke 28.02.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 7 - 8 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 29.02.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Supermiehet 5 - 8 Rapo pdf Myllypuro 2

Su 03.03.2024

16:30 IK-40 A-lohko Farmi Old Timers 12 - 6 SP pdf Hernesaari 1
17:45 V-divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 7 - 11 R.O.U. pdf Hernesaari 1

Ke 06.03.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 4 - 7 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 10.03.2024

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 11 - 1 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Ma 11.03.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 6 Hooks-Jallu pdf Hernesaari 1

Ma 18.03.2024

21:15 IK-40 A-lohko Riskiryhmä-40 6 - 9 FC Atlant-40 pdf Kaarela 2

Ti 19.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 6 - 5 Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

Su 24.03.2024

16:30 IK-55 A-lohko Pegasos-55 8 - 7 Kaukis Gurut 55 pdf Hernesaari 1
17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks 11 - 10 Hamarin Elo pdf Hernesaari 1

Ma 25.03.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 8 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

Ma 01.04.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 11 Köyhät Ritarit pdf Hernesaari 1

Ti 02.04.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 10 - 7 Supermiehet pdf Myllypuro 2

Ke 03.04.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 5 - 12 Pallo-Hukat pdf Hernesaari 2

Su 14.04.2024

16:30 IK-50 Alempi A-lohko Lippis-78/50 8 - 3 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 1
17:45 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks 9 - 15 RB Fireball pdf Hernesaari 1

Ti 16.04.2024

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. - Korson Pallo II pdf Malmi 2

Ke 17.04.2024

19:45 IK-50 Alempi A-lohko Pegasos-50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Hernesaari 2

Su 21.04.2024

16:30 I-divisioona A-lohko Oulunkylän Ducks - City Horo pdf Hernesaari 1
17:45 V-divisioona A-lohko Alapään Karvaajat - Korson Pallo II pdf Hernesaari 1

Ke 24.04.2024

21:15 IK-40 A-lohko City Horo-40 - Farmi Old Timers pdf Paloheinä 2