TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Jäkkö Marko
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ti 05.09.2023

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 11 - 11 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ke 06.09.2023

19:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 9 - 8 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ti 12.09.2023

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 9 - 4 Supermiehet pdf Myllypuro 2

Ke 13.09.2023

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 7 - 7 Etä-Muki pdf Paloheinä 2

To 14.09.2023

21:30 I-divisioona A-lohko City Horo 8 - 4 Bewe Hä pdf Espoonlahti 1

Ti 19.09.2023

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 12 - 3 City Horo pdf Paloheinä 2

Su 24.09.2023

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 3 - 6 MyPS pdf Myllypuro 1

Ti 26.09.2023

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 5 - 10 RB Fireball pdf Paloheinä 2

Ti 03.10.2023

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 14 - 4 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ke 04.10.2023

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 6 SBS Kings pdf Hernesaari 2

Su 08.10.2023

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 2 - 8 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 1

Ti 10.10.2023

21:30 IK-55 A-lohko Hooks IPA 11 - 5 Pegasos-55 pdf Myllypuro 2

Ma 16.10.2023

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 9 - 9 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

Su 22.10.2023

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 7 - 9 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Ti 24.10.2023

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 7 - 8 Hamarin Elo pdf Paloheinä 2

Ti 07.11.2023

21:45 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 14 - 8 FlyDi pdf Paloheinä 2

Ke 08.11.2023

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 10 - 7 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Su 12.11.2023

20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Dirty Dozen-50 8 - 1 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Paloheinä 2

Ti 21.11.2023

21:30 V-divisioona A-lohko R.O.U. 8 - 6 Alapään Karvaajat pdf Malmi 2

To 23.11.2023

21:30 IK-40 A-lohko City Horo-40 6 - 2 Farmi Old Timers pdf Espoonlahti 1

Ti 28.11.2023

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 10 - 4 City Horo pdf Paloheinä 2

To 07.12.2023

21:30 I-divisioona A-lohko City Horo 9 - 7 Oulunkylän Ducks pdf Espoonlahti 1

Ma 11.12.2023

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 10 - 8 Tapanilan Erä pdf Kaarela 2

Ke 13.12.2023

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 4 - 7 SBS Kings pdf Hernesaari 2

Su 17.12.2023

20:45 IK-40 A-lohko Dirty Dozen-40 9 - 5 Farmi Old Timers pdf Paloheinä 2

Ma 18.12.2023

21:45 I-divisioona A-lohko Pallokerho 1 2 - 7 City Horo pdf Espoonlahti 1

Ke 20.12.2023

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 9 - 4 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ke 10.01.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 4 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ma 15.01.2024

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 12 - 3 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 1

Ti 16.01.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 10 - 4 Jyllääjät pdf Myllypuro 2

Ma 22.01.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Pallokerho 1 7 - 10 Oulunkylän Ducks pdf Espoonlahti 1

Ke 24.01.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 10 - 4 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2

Ma 29.01.2024

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 3 - 6 Tolkis Bollklubb pdf Kaarela 2

Ke 31.01.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 4 Team Bankers pdf Hernesaari 2

Ma 05.02.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 9 - 5 Nummela-89 pdf Hernesaari 1

Ti 06.02.2024

21:45 II-divisoona A-lohko PitKi 1 3 - 12 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ti 13.02.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 11 - 8 City Horo pdf Paloheinä 2

Ke 14.02.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 10 Hooks-Jallu pdf Hernesaari 2

Ma 19.02.2024

21:00 IV-divisioona A-lohko SBS Kings 1 - 11 Pallo-Hukat pdf Hernesaari 1

Su 25.02.2024

20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 4 - 3 Power Bandy 50 pdf Paloheinä 2

Ti 27.02.2024

21:30 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 7 - 9 Nummela-89 pdf Myllypuro 2

Ke 28.02.2024

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 7 - 8 Supermiehet pdf Hernesaari 2

Ma 04.03.2024

21:15 II-divisoona A-lohko Etä-Muki 9 - 4 Farmi pdf Kaarela 2

Ke 06.03.2024

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 4 - 7 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 10.03.2024

20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 7 - 7 Pallokerho-50 pdf Paloheinä 2

Ti 12.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 7 - 10 Hamarin Elo pdf Paloheinä 2

Su 17.03.2024

20:45 IK-50 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-50 4 - 6 Hooks GT pdf Paloheinä 2

Ma 18.03.2024

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 4 - 2 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2

Ti 19.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko RB Fireball 6 - 5 Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

Ma 25.03.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 8 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

Ti 26.03.2024

21:45 I-divisioona A-lohko Bewe Hä 16 - 8 Coyotes pdf Paloheinä 2

To 04.04.2024

21:30 IK-55 A-lohko Töölön Vesa-55 10 - 4 Pegasos-55 pdf Myllypuro 2

Ma 08.04.2024

21:15 V-divisioona A-lohko BG-86 5 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Hernesaari 2

Ke 10.04.2024

19:45 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 5 - 10 Farmi pdf Hernesaari 2

Ma 15.04.2024

21:00 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 14 - 6 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ti 16.04.2024

21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Hooks GT - Power Bandy 50 pdf Myllypuro 2

Su 21.04.2024

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi - Etä-Muki pdf Myllypuro 1